Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Hans KünnapasAge: 58 years18751934

Name
Hans Künnapas
Given names
Hans
Surname
Künnapas
Also known as
Hans Künnapes
Birth November 13, 187522:00 33 27
Publication: 1889-1915
Publication: 1901-1916
Publication: 1871-1880
Text:
Kell 10 õhtul.
Publication: 1892-1900
Baptism November 23, 1875 (Age 10 days)

Publication: 1871-1880
Text:
Ristivanemad: Liiva Hanso p Hans Rosi, Uhja Jaan Rosi, Uhja Madise n Mari Rosi.
Confirmation April 18, 1893 (Age 17 years)
Publication: 1889-1915
Publication: 1892-1900
Death of a fatherPäärn Künnapas
January 6, 1908 (Age 32 years)

Associate February 1, 1915 (Age 39 years)

Publication: 1909-1931
Death of a motherMari Roosi
December 17, 1916 (Age 41 years)

Death February 28, 1934 (Age 58 years)

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: February 9, 1875
9 months
himself
Hans Künnapas
Birth: November 13, 1875 33 27Jädivere m, Vigala khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: February 28, 1934

BirthEAA.1251.1.191. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat. Jädivere, Nurtu (A-K) 1889-1915
Publication: 1889-1915
BirthEAA.2978.1.32. Vigala vallavalitsus. Perekonnakiri 1901-1916.
Publication: 1901-1916
BirthEAA.1251.1.208. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat VI (Jädivere, Päärdu, A-Praker, Põikpuu, lk 1-135). 20s 1v.
Publication: 20s 1v
BirthEAA.1251.1.181. EELK Vigala kogudus. Sünnimeetrika 1871-1880.
Publication: 1871-1880
Text:
Kell 10 õhtul.
BirthEAA.1251.1.33a. EELK Vigala kogudus. Leeritatute raamat 1892-1900.
Publication: 1892-1900
BaptismEAA.1251.1.181. EELK Vigala kogudus. Sünnimeetrika 1871-1880.
Publication: 1871-1880
Text:
Ristivanemad: Liiva Hanso p Hans Rosi, Uhja Jaan Rosi, Uhja Madise n Mari Rosi.
ConfirmationEAA.1251.1.191. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat. Jädivere, Nurtu (A-K) 1889-1915
Publication: 1889-1915
ConfirmationEAA.1251.1.208. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat VI (Jädivere, Päärdu, A-Praker, Põikpuu, lk 1-135). 20s 1v.
Publication: 20s 1v
ConfirmationEAA.1251.1.33a. EELK Vigala kogudus. Leeritatute raamat 1892-1900.
Publication: 1892-1900
AssociateEAA.1243.1.204. EELK Kullamaa kogudus. Sündinute ja ristitute nimekiri Kullamaa 1909-1931.
Publication: 1909-1931
DeathEAA.1251.1.208. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat VI (Jädivere, Päärdu, A-Praker, Põikpuu, lk 1-135). 20s 1v.
Publication: 20s 1v