Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Jüri Ojabstein1833

Name
Jüri Ojabstein
Given names
Jüri
Surname
Ojabstein
Also known as
Jüri Stein
Birth July 12, 1833 23 25
Publication: 1826-1833
Baptism July 15, 1833 (Age 3 days)
Publication: 1826-1833
Text:
Ristivanemad: Alliwerre Jüri poeg Jüri, Leiwre Jaani poeg Jüri, Otsa Jüri naine Trino
Birth of a brotherMihkel Ojabstein
October 13, 183522.00 (Age 2 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Baptism of a brotherMihkel Ojabstein
October 17, 1835 (Age 2 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Text:
Ristivanemad: Alliwerre Jüri poeg Hans, Sepa Jüri Mardi poeg Hans, Leiwre Jaani tütar Mai
Birth of a sisterTrino Ojabstein
November 29, 1839 (Age 6 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Publication: 1883-1917
Publication: 1899-1914
Baptism of a sisterTrino Ojabstein
December 3, 1839 (Age 6 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Text:
Ristivanemad: Paisootsa Jüri naine Ann Ojabstein, Alliwerre Mardi naine Mari Alliwerre, Sepa Mart Poom.
Birth of a sisterMai Ojabstein
November 24, 184205:00 (Age 9 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Publication: 1889-1898
Publication: 1874-1939
Baptism of a sisterMai Ojabstein
November 29, 1842 (Age 9 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Text:
Ristivanemad: Otsa Jaani n Triino Soon, Seppa Mardi t Mari Powerus, Alliwerre Mart Alliwerre.
Birth of a brotherJaan Ojabstein
October 30, 184513:00 (Age 12 years)
Publication: 1834-08.05.1849
Publication: 1901-1916
Publication: 1910-1926
Publication: 20s 1v
Text:
1914 Läinud Kullamaa kogudusse.
Note: Päeval kell 1.
Baptism of a brotherJaan Ojabstein
November 4, 1845 (Age 12 years)
Godmother: Mari Ojabsteinaunt
Publication: 1834-08.05.1849
Text:
Ristivanemad: Otsa Jüri Soon, Kopso Jüri...., Alliwerre Jüri tütar Mari Ojabstein.
Confirmation October 21, 1851 (Age 18 years)
Publication: 01.04.1834-14.04.1891
Death of a brotherMihkel Ojabstein
March 13, 18586.00 (Age 24 years) Age: 22,5
Cause: Krambid (Krämpfe)
Publication: 1853-1873
Burial of a brotherMihkel Ojabstein
March 16, 1858 (Age 24 years)

Publication: 1853-1873
Residence 1859 (Age 25 years)
Publication: 1859-1863
Text:
Jüri Jaani poeg Ojabstein on lahkunud Vigala khk, Läänemaalt ja asunud elama Raikülla, Rapla khk, Harjumaa
Publication: 1859-1863
Text:
Jüri Jaani poeg Ojabstein on Saabunud Raikülla, Rapla khk, Harjumaal. Ta on saabunud Vana-Vigalast, Vigala khk, Läänemaalt.
Marriage of a siblingJaan MändTrino OjabsteinView this family
Type: Religious marriage
January 15, 1867 (Age 33 years)
Publication: 1883-1917
Publication: 1899-1914
Text:
On tulnud Vigala kogudusest 1870. On läinud Tallinna St. Johannese (Jaani) kogudusse 1903.
Residence 1868 (Age 34 years)
Publication: 1861-1899
Text:
On tulnud Tallinnast Jõhvi kogudusse 1868 aastal. On tuntud ka nimega Stein.
Death of a motherMai _
December 1873 (Age 40 years)

Marriage of a siblingJaan OjabsteinMari TohterView this family
Type: Religious marriage
April 11, 1876 (Age 42 years) Husband: 30 Wife: 22
Publication: 1865-1889 18.01.1918-06.03.1918
Text:
Jaan Ojabstein on olnud soldat.
Death of a sisterMai Ojabstein
February 28, 1881 (Age 47 years)
Publication: 1874-1891
Publication: 1889-1898
Publication: 1874-1939
Burial of a sisterMai Ojabstein
March 1, 1881 (Age 47 years)
Publication: 1874-1891
Death of a fatherJaan Ojabstein
March 1883 (Age 49 years)
Death of a sisterTrino Ojabstein
April 12, 1908 (Age 74 years)
Publication: 1883-1917
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: February 15, 1831
2 years
himself
2 years
younger brother
Mihkel Ojabstein
Birth: October 13, 1835 25 27Vana-Vigala m, Vigala khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: March 13, 1858Vana-Vigala m, Vigala khk, Läänemaa, Eestimaa
4 years
younger sister
3 years
younger sister
Mai Ojabstein
Birth: November 24, 1842 32 34Vana-Vigala m, Vigala khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: February 28, 1881Vana-Vigala m, Vigala khk, Läänemaa, Eestimaa
3 years
younger brother

BirthEAA.1251.2.2. EELK Vigala kogudus. Sünni-, abielu-, surmameetrika ja andmed leeriskäijate kohta 1826-1833.
Publication: 1826-1833
BirthEAA.1226.1.298.EELK Jõhvi kogudus. Personaalraamat. Edise 1861-1899
Publication: 1861-1899
BirthEAA.1219.1.190. EELK Rapla kogudus. Personaalraamat. Seli, Kodila, Kuusiku, Sikeldi, Keava, Paluküla, Ohekatku, Kehtna, Raikküla, Ohukotsu, Põlli, Hagudi, Oola, Pühatu ja Ridaka 1854-1865
Publication: 1854-1865
BaptismEAA.1251.2.2. EELK Vigala kogudus. Sünni-, abielu-, surmameetrika ja andmed leeriskäijate kohta 1826-1833.
Publication: 1826-1833
Text:
Ristivanemad: Alliwerre Jüri poeg Jüri, Leiwre Jaani poeg Jüri, Otsa Jüri naine Trino
ConfirmationEAA.1251.1.32. EELK Vigala kogudus. Leeritatute raamat 1834-1891
Publication: 01.04.1834-14.04.1891
ConfirmationEAA.1226.1.298.EELK Jõhvi kogudus. Personaalraamat. Edise 1861-1899
Publication: 1861-1899
ConfirmationEAA.1219.1.190. EELK Rapla kogudus. Personaalraamat. Seli, Kodila, Kuusiku, Sikeldi, Keava, Paluküla, Ohekatku, Kehtna, Raikküla, Ohukotsu, Põlli, Hagudi, Oola, Pühatu ja Ridaka 1854-1865
Publication: 1854-1865
ResidenceEAA.1864.2.X-271. Vigala kihelkonna ümberarvestuslehed 1859-1863
Publication: 1859-1863
Text:
Jüri Jaani poeg Ojabstein on lahkunud Vigala khk, Läänemaalt ja asunud elama Raikülla, Rapla khk, Harjumaa
ResidenceEAA.1864.2.X-136. Rapla kihelkonna ümberarvestuslehed 1859-1863
Publication: 1859-1863
Text:
Jüri Jaani poeg Ojabstein on Saabunud Raikülla, Rapla khk, Harjumaal. Ta on saabunud Vana-Vigalast, Vigala khk, Läänemaalt.
ResidenceEAA.1226.1.298.EELK Jõhvi kogudus. Personaalraamat. Edise 1861-1899
Publication: 1861-1899
Text:
On tulnud Tallinnast Jõhvi kogudusse 1868 aastal. On tuntud ka nimega Stein.