Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Mihkel Volga Kasari1906

Name
Mihkel Volga Kasari
Given names
Mihkel
Surname
Volga Kasari (Volga, Kasari)
Also known as
Mihkel Wolga
Note: Nimi Wolga muudetud nimeks Kasari.
Birth November 29, 1906
Publication: 1926-1949
Citation details: lk 317
Quality of data: primary evidence
Note: kaader 267
Confirmation March 28, 1926 (Age 19 years)

Publication: 1926-1949
Citation details: lk 317
Quality of data: primary evidence
Note: kaader 267
Description
Jüri pg

Publication: 1926-1949
Citation details: lk 317
Quality of data: primary evidence
Note: kaader 267
Deathyes


BirthEAA.1247.1.191. EELK Märjamaa kogudus. Personaalraamat (P-W + sakslased) 1926-1949
Publication: 1926-1949
Citation details: lk 317
Quality of data: primary evidence
Note: kaader 267
ConfirmationEAA.1247.1.191. EELK Märjamaa kogudus. Personaalraamat (P-W + sakslased) 1926-1949
Publication: 1926-1949
Citation details: lk 317
Quality of data: primary evidence
Note: kaader 267
DescriptionEAA.1247.1.191. EELK Märjamaa kogudus. Personaalraamat (P-W + sakslased) 1926-1949
Publication: 1926-1949
Citation details: lk 317
Quality of data: primary evidence
Note: kaader 267
Birth
kaader 267
Confirmation
kaader 267
Description
kaader 267
Name
Nimi Wolga muudetud nimeks Kasari.