Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Cristoph ErmannAge: 24 years19051929

Name
Cristoph Ermann
Given names
Cristoph
Surname
Ermann
Also known as
Kristow Ermann
Birth January 11, 1905

Publication: 1912-1939
Death October 19, 1929 (Age 24 years)

Publication: 1912-1939
Text:
Suri vigastuste tagajärjel mis saadud auto kokkupõrkel rongiga 16.oktoobril Risti jaama juures.

BirthEAA.1251.1.206. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat V (Vana-Vigala, lk 1-221) 1912-1939
Publication: 1912-1939
DeathEAA.1251.1.206. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat V (Vana-Vigala, lk 1-221) 1912-1939
Publication: 1912-1939
Text:
Suri vigastuste tagajärjel mis saadud auto kokkupõrkel rongiga 16.oktoobril Risti jaama juures.