Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Leenu MägiAge: 86 years18631949

Name
Leenu Mägi
Given names
Leenu
Surname
Mägi
Also known as
Leno Mägi
Married name
Leenu Tamm
Birth January 17, 1863

Sündinud UKJ January 17, 1863

Quality of data: primary evidence
Leeritatud UKJ April 25, 1881 (Age 18 years)

Quality of data: primary evidence
Description
Tõnise tr

Quality of data: primary evidence
Death February 16, 1949 (Age 86 years)

Quality of data: primary evidence

Sündinud UKJEELK Kirbla kogudus. Personaalraamat
Quality of data: primary evidence
Leeritatud UKJEELK Kirbla kogudus. Personaalraamat
Quality of data: primary evidence
DescriptionEELK Kirbla kogudus. Personaalraamat
Quality of data: primary evidence
DeathEELK Kirbla kogudus. Personaalraamat
Quality of data: primary evidence