Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Hallika Hindrik (Alisman)Age: 73 years17601834

Name
Hallika Hindrik (Alisman)
Name prefix
Hallika
Given names
Hindrik
Surname
(Alisman)
Also known as
Hinrik _
Birth November 8, 1760 47 41
Publication: 1757-1813
Baptism November 12, 1760 (Age 4 days)

Publication: 1757-1813
Text:
Hinrik. Isa Pedo Jaan, ema Ann. Vaderid mõisa kõrtsmik Hinrik, Toppi Jaani poeg Karl, Pukso Jüri naine Anno.
Hingerevisjon
Hingerevisjon
1782 (Age 21 years)
Publication: 1782
Text:
Pedo Jain. Vanus 69 a, naine An 63 a, poeg Peet 27 a, tema naine Krõt 22 a, nende poeg Indrik 1 a, tütar Liso 4 a, Peedu vend Indrik 21 a.
Death of a fatherPedo Jaan _
October 18, 1784 (Age 23 years)

Religious marriageAnn (Topmann)View this family
December 1785 (Age 25 years)
Publication: 1757-1813
Birth of a son
#1
Alliko Peet Alisman
about 1789 (Age 28 years)

Birth of a son
#2
Jaan Alisman
1791 (Age 30 years)

Birth of a son
#3
Jüri Alisman
1793 (Age 32 years)

Death of a motherAnn _
before 1795 (Age 34 years)

Birth of a son
#4
Hindrik (Alisman)
1799 (Age 38 years)

Death of a sonHindrik (Alisman)
1821 (Age 60 years)

Birth of a granddaughter
#1
Tio Alisman
1823 (Age 62 years)

Death 1834 (Age 73 years)

Family with parents - View this family
father
mother
elder brother
6 years
himself
Family with Ann (Topmann) - View this family
himself
wife
Marriage: December 1785Märjamaa, Märjamaa khk, Läänemaa, Eestimaa
4 years
son
3 years
son
3 years
son
7 years
son

BirthEAA.1247.2.3. EELK Märjamaa kogudus. Sünni-, abielu-, surmameetrika ja muud andmed koguduse tegevuse kohta.
Publication: 1757-1813
BaptismEAA.1247.2.3. EELK Märjamaa kogudus. Sünni-, abielu-, surmameetrika ja muud andmed koguduse tegevuse kohta.
Publication: 1757-1813
Text:
Hinrik. Isa Pedo Jaan, ema Ann. Vaderid mõisa kõrtsmik Hinrik, Toppi Jaani poeg Karl, Pukso Jüri naine Anno.
HingerevisjonEAA.1864.2.IV-8. Kirbla, Kullamaa, Mihkli, Märjamaa, Vigala kihelkond. Revisjonilehed 1782
Publication: 1782
Text:
Pedo Jain. Vanus 69 a, naine An 63 a, poeg Peet 27 a, tema naine Krõt 22 a, nende poeg Indrik 1 a, tütar Liso 4 a, Peedu vend Indrik 21 a.
MarriageEAA.1247.2.3. EELK Märjamaa kogudus. Sünni-, abielu-, surmameetrika ja muud andmed koguduse tegevuse kohta.
Publication: 1757-1813