Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Mai IlmweierAge: 46 years18761923

Name
Mai Ilmweier
Given names
Mai
Surname
Ilmweier
Married name
Mai Lewer
Also known as
Mai Leever
Birth December 15, 1876
Publication: 1892-1907
Publication: 1910-1926
Publication: 1921-1934
Confirmation March 3, 1896 (Age 19 years)
Publication: 1892-1907
Death August 15, 1923 (Age 46 years)

Publication: 1892-1907
Publication: 1921-1934

BirthEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
BirthEAA.2959.1.55. Jõgisoo vallavalitsus. Perekonnakiri 1910-1926.
Publication: 1910-1926
BirthERA.3920.1.11. Jõgisoo vallavalitsus. Elanike nimekiri 1921-1934
Publication: 1921-1934
ConfirmationEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
DeathEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
DeathERA.3920.1.11. Jõgisoo vallavalitsus. Elanike nimekiri 1921-1934
Publication: 1921-1934
NoteEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
Note
Madise tr.
Note
Vigalast Liivile 1897.