Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Rino LeeverAge: 55 years18861941

Name
Rino Leever
Given names
Rino
Surname
Leever
Married name
Rino Negget
Also known as
Rino Lewer
Also known as
Triinu Leever
Birth April 21, 1886 27
Publication: 1892-1907
Publication: 1889-1898
Publication: 1906-1940
Residence about 1894 (Age 7 years)
Publication: 1889-1898
Text:
Kirikutäht Kullamaale 1894 Nr 197.
Confirmation November 30, 1903 (Age 17 years)

Publication: 1892-1907
Publication: 1906-1940
Death of a maternal grandmotherTriinu Korro
September 11, 1905 (Age 19 years)

Publication: 1892-1907
Death of a maternal grandfatherJuhan Lewer
September 27, 1918 (Age 32 years)

Publication: 1892-1907
Death of a motherMari Lewer
December 21, 1918 (Age 32 years)

Publication: 1892-1907
Death April 29, 1941 (Age 55 years)

BirthEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
BirthEAA.1251.1.195. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat (Vana-Vigala) 1889-1898.
Publication: 1889-1898
BirthTLA.1358.2.45. Tallinna Jaani kogudus. I pihtkonna personaalraamat. VII 1906-1940
Publication: 1906-1940
ResidenceEAA.1251.1.195. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat (Vana-Vigala) 1889-1898.
Publication: 1889-1898
Text:
Kirikutäht Kullamaale 1894 Nr 197.
ConfirmationEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
ConfirmationTLA.1358.2.45. Tallinna Jaani kogudus. I pihtkonna personaalraamat. VII 1906-1940
Publication: 1906-1940
NoteEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
Note
Vigalast Liivile 1894.