Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Madis LeeverAge: 78 years1872 CE1950

Name
Madis Leever
Given names
Madis
Surname
Leever
Also known as
Madis Lewer
Birth March 1, 1872 CE (March 13, 1872) 30 32

Publication: 1901-1916
Publication: 1914
Publication: 1889-1898
Text:
Maddis Lewer
Baptism March 5, 1872 CE (March 17, 1872) (Age 4 days)

Birth of a brotherJaan Lewer
July 23, 1877 (Age 5 years)

Publication: 1901-1916
Publication: 1889-1898
Text:
Jaan Lewer
Death of a paternal grandfatherLätti Juhan Lewer
May 31, 1881 (Age 9 years)

Publication: 1889-1898
Death of a paternal grandmotherMari (Derberg)
February 9, 1890 (Age 17 years)

Publication: 1889-1898
Confirmation April 22, 1890 (Age 18 years)

Publication: 1889-1898
Death of a sisterMari Lewer
July 3, 1891 (Age 19 years)

Publication: 1889-1898
Death of a brotherJaan Lewer
February 20, 1902 (Age 29 years)

Publication: 1901-1916
Publication: 1889-1898
Death of a motherMai Mikkus
December 22, 1903 (Age 31 years)

Publication: 1889-1898
Residence 1914 (Age 41 years)
Publication: 1914
Text:
_ Põld: 9 dessatiini 2179 ruutsülda Heinamaa: 16 dessatiini 272 ruutsülda Karjamaa: 9 dessatiini 1264 ruutsülda Mets: - - Kõlbmata maa: 2208 ruutsülda Kokku: 36 dessatiini 1120 ruutsülda
Publication: 1914
Text:
_ Põld: 9 dessatiini 2179 ruutsülda Kokku: 36 dessatiini 1120 ruutsülda
Death of a fatherMadis Lewer
January 4, 1919 (Age 46 years)

Death November 30, 1950 (Age 78 years)

Burial December 9, 1950 (9 days after death)

BirthEAA.2978.1.32. Vigala vallavalitsus. Perekonnakiri 1901-1916.
Publication: 1901-1916
BirthEAA.2978.1.46. Vigala vallavalitsus. Vallaelanike nimekiri kategooriate järgi 1914.
Publication: 1914
BirthEAA.1251.1.195. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat (Vana-Vigala) 1889-1898.
Publication: 1889-1898
Text:
Maddis Lewer
ConfirmationEAA.1251.1.195. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat (Vana-Vigala) 1889-1898.
Publication: 1889-1898
ResidenceEAA.2978.1.46. Vigala vallavalitsus. Vallaelanike nimekiri kategooriate järgi 1914.
Publication: 1914
Text:
_ Põld: 9 dessatiini 2179 ruutsülda Heinamaa: 16 dessatiini 272 ruutsülda Karjamaa: 9 dessatiini 1264 ruutsülda Mets: - - Kõlbmata maa: 2208 ruutsülda Kokku: 36 dessatiini 1120 ruutsülda
ResidenceEAA.2978.1.46. Vigala vallavalitsus. Vallaelanike nimekiri kategooriate järgi 1914.
Publication: 1914
Text:
_ Põld: 9 dessatiini 2179 ruutsülda Kokku: 36 dessatiini 1120 ruutsülda