Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Liisa Oillan

Liisa OilainAge: 84 years19031987

Name
Liisa Oilain
Given names
Liisa
Surname
Oilain
Also known as
Liisa Oilan
Married name
Liisa Laasi
Also known as
Liisa Ollain
Birth January 27, 190321:00
Publication: 1893-1907
Citation details: lk. 105, 159
Publication: 1842-1912
Date of entry in original source: February 18, 1912
Publication: 1892-1907
Publication: 1921-1934
Note: Kuupäev vana kalendri järgi.
Baptism February 9, 1903 (Age 13 days)
Godmother: Liisu Ollainaunt
Publication: 1875-1906 (-1920)
Text:
Ristivanemad: Karli naine Liisa Siig, Jaani tütar Leena Kukkepu, Mihkel Ijepuu.
Sündinud UKJ February 9, 1903 (Age 13 days)

Citation details: lk. 120
Residence February 1912 (Age 9 years)
Publication: 1842-1912
Date of entry in original source: February 18, 1912
Surnud (2) July 20, 1987 (Age 84 years)

Citation details: lk. 120
Death July 22, 1987 (Age 84 years)

Burial July 1987 (Age 84 years)
Kirbla k, Lihula v, Läänemaa, EST
Latitude: 58,7283 Longitude: 23,9408

Cemetery: Kirbla

BirthEAA.1242.1.43. EELK Kirbla kogudus. Personaalraamat 1893-1935
Publication: 1893-1907
Citation details: lk. 105, 159
BirthEAA.1242.1.6. EELK Kirbla kogudus. Sündinute ja ristitute nimekirjad 1875-1906.
Publication: 1875-1906 (-1920)
BirthEAA.1243.1.50. EELK Kullamaa kogudus. Kirikutähed N-P 1842-1912
Publication: 1842-1912
Date of entry in original source: February 18, 1912
BirthEAA.1243.1.213. EELK Kullamaa kogudus. Personaalraamat (Jõgisoo, Liivi, Ohtla, Kullamaa kirikumõis, Tolli, Sipa) 1892-1907.
Publication: 1892-1907
BirthERA.3920.1.11. Jõgisoo vallavalitsus. Elanike nimekiri 1921-1934
Publication: 1921-1934
BaptismEAA.1242.1.6. EELK Kirbla kogudus. Sündinute ja ristitute nimekirjad 1875-1906.
Publication: 1875-1906 (-1920)
Text:
Ristivanemad: Karli naine Liisa Siig, Jaani tütar Leena Kukkepu, Mihkel Ijepuu.
Sündinud UKJEELK Kirbla kogudus. Personaalraamat
Citation details: lk. 120
ResidenceEAA.1243.1.50. EELK Kullamaa kogudus. Kirikutähed N-P 1842-1912
Publication: 1842-1912
Date of entry in original source: February 18, 1912
Surnud (2)EELK Kirbla kogudus. Personaalraamat
Citation details: lk. 120
Birth
Kuupäev vana kalendri järgi.
Note
Esineb ka kirjapilt Ollain ja Oilan.
Media objectLiisa OillanLiisa Oillan
Format: image/jpeg
Image dimensions: 342 × 396 pixels
File size: 37 KB
Type: Photo
Media objectLiisa OillanLiisa Oillan
Format: image/jpeg
Image dimensions: 284 × 598 pixels
File size: 46 KB
Type: Photo