Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Ants LaasiAge: 79 years19091989

Name
Ants Laasi
Given names
Ants
Surname
Laasi
Also known as
Hans Laasi
Note: enne 1937 Hans Laasi
Birth August 23, 1909
Publication: 1902-1911
Date of entry in original source: 1909
Education
Põltsamaa Ühisgümnaasium

Source: Veebileht
Education
Berkley Ülikool, USA

Source: Veebileht
Note: Eriala - maamõõtmine
Occupation
kaardijoonestaja, toimetaja

Source: Veebileht
Occupation
Eesti, Koguteos "Eesti", väljaannete peatometaja

Source: Veebileht
Sündinud UKJ
Sündinud UKJ
September 5, 1909 (Age 13 days)
Source: Veebileht
Source: Veebileht
Education
Tallinna Poeglaste Gümnaasium
1925 (Age 15 years)

Source: Veebileht
Note: Lõpetas cum laude
Education
Tartu Ülikool
from 1926 to 1935 (Age 16 years)

Source: Veebileht
Note:
Teaduskond: matemaatika - loodusteaduskond eriala: geograafia, geoloogia lõpetas cum laude
Graduation 1937 (Age 27 years)
Source: Veebileht
Note: Mag. sc. nat. geograafia alal
Residence from 1909 to 1944
Source: Veebileht
Ühisk. tegevus from 1935 to 1935 (Age 25 years)

Source: Veebileht
Note: Eesti Kirjanduse Selts, Kodu-uurimise Toimkond. Abijõud
Occupation
Eesti, Ajakiri "Eesti loodus", peatoimetaja
from 1938 to 1938 (Age 28 years)

Source: Veebileht
Occupation
Soome, Helsingi Ülikool, Geoloogia Instituut
from 1938 to 1939 (Age 28 years)

Source: Veebileht
Note: Soome valitsuse stipendiaat
Ühisk. tegevus from 1939 to 1940 (Age 29 years)

Source: Veebileht
Note: Eesti Teaduste Akadeemia, Kodu-uurimise Selts. Tegevjuhataja
Occupation
Eesti, Tartu Ülikool, Geograafia Instituut, vanem assistent
from 1941 to 1944 (Age 31 years)

Source: Veebileht
Occupation
Regen, Baier, Saksamaa. Klaasilihvija
1944 (Age 34 years)

Source: Veebileht
Residence from 1944 to 1949 (Age 34 years)
Source: Veebileht
Occupation
Saksamaa DP laager, Geislingeni Eesti Gümnaasium. Õpetaja
from 1945 to 1949 (Age 35 years)

Source: Veebileht
Occupation
USA, Berkley Ülikool, Geograafia Instituut. Kaardijoonestaja
from 1950 to 1951 (Age 40 years)

Source: Veebileht
Occupation
USA, San Francisco, Standard Oil. Kaardijoonestaja
from 1951 to 1974 (Age 41 years)

Source: Veebileht
Residence from 1949 to 1989 (Age 39 years)
Source: Veebileht
Ühisk. tegevus

Source: Veebileht
Note: ÜS Raimla. Liige
Ühisk. tegevus
Source: Veebileht
Note: USA, San Francisco Eesti Selts. Abiesimees.
Harrastus
Source: Veebileht
Death February 20, 1989 (Age 79 years)
Source: Veebileht
Source: Veebileht

BirthEAA.1218.1.233. EELK Nissi kogudus. Personaalraamat VIII 1902-1911.
Publication: 1902-1911
Date of entry in original source: 1909
BirthEAA.1218.1.239. EELK Nissi kogudus. Personaalraamat IX (Nissi kirikla, Riisipere, Laitse, Munalaskme, Lehetu, Nurme, Russalu, Ellamaa, Pajaka, Vardi, Põlli, Kernu, Ruila) 1912-1930.
Publication: 1912-1930
EducationVeebileht
EducationVeebileht
OccupationVeebileht
OccupationVeebileht
Sündinud UKJVeebileht
EducationVeebileht
EducationVeebileht
GraduationVeebileht
ResidenceVeebileht
Ühisk. tegevusVeebileht
OccupationVeebileht
OccupationVeebileht
Ühisk. tegevusVeebileht
OccupationVeebileht
OccupationVeebileht
ResidenceVeebileht
OccupationVeebileht
OccupationVeebileht
OccupationVeebileht
ResidenceVeebileht
Ühisk. tegevusVeebileht
Ühisk. tegevusVeebileht
HarrastusVeebileht
DeathVeebileht
DeathVeebileht
NoteVeebileht
Education
Lõpetas cum laude
Education
Teaduskond: matemaatika - loodusteaduskond eriala: geograafia, geoloogia lõpetas cum laude
Education
Eriala - maamõõtmine
Ühisk. tegevus
Eesti Kirjanduse Selts, Kodu-uurimise Toimkond. Abijõud
Graduation
Mag. sc. nat. geograafia alal
Occupation
Soome valitsuse stipendiaat
Ühisk. tegevus
Eesti Teaduste Akadeemia, Kodu-uurimise Selts. Tegevjuhataja
Ühisk. tegevus
ÜS Raimla. Liige
Ühisk. tegevus
USA, San Francisco Eesti Selts. Abiesimees.
Name
enne 1937 Hans Laasi
Note
Tema kohta: Ants Laasi - 75. // Vaba Eesti Sõna (New York), 1984, 27. sept., nr. 38, lk. 10. Allk.: R.S. Tischler, Albert. Ants Laasi in memoriam. // Vaba Eesti Sõna (New York), 1989, 30. Märts, nr. 13, lk. 12. Vil! Ants Laasi - 75 a. // Raimla Side (USA), 1984, nr. 56, lk. 36-37.