Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Ants Laikmaa

Ants Laipmann LaikmaaAge: 76 years1866 CE1942

Name
Ants Laipmann Laikmaa
Given names
Ants
Surname
Laipmann Laikmaa (Laipmann, Laikmaa)
Also known as
Hans Laipmann
Publication: 1864-1873
Text:
Taebla valla perekonnaseisuametniku otsusega 24. aprillil 1935 a on määratud Hans Laipmannile uueks perekonnanimeks "Laikmaa". Alus: Vigala evangeelse luteriusu koguduse perekonnaseisuametniku kiri 23. 05. 35 a Nr 384. Taebla valla perekonnaseisuametniku otsusel 6. juulist 1936. a. kirjutatakse Hans Laikmaa nimi parandatuna eestipäraselt Ants.
Birth April 23, 1866 CE (May 5, 1866) 40 38
Publication: 1864-1873
Baptism May 16, 1866 CE (May 28, 1866) (Age 23 days)

Publication: 1864-1873
Marriage of a siblingKustas TulminMai LaipmannView this family
Type: Religious marriage
January 25, 1881 (Age 14 years)

Death of a motherLeenu Redlich
1884 (Age 17 years)

Death of a fatherHans Laipmann
1894 (Age 27 years)

Death of a brotherBernhard Laipmann
January 16, 1906 (Age 39 years)

Death of a sisterMai Laipmann
October 28, 1929 (Age 63 years)

Death November 19, 1942 (Age 76 years)
BirthEAA.1251.1.30. EELK Vigala kogudus. Meetrikaraamat 1864-1873
Publication: 1864-1873
BaptismEAA.1251.1.30. EELK Vigala kogudus. Meetrikaraamat 1864-1873
Publication: 1864-1873
NameEAA.1251.1.30. EELK Vigala kogudus. Meetrikaraamat 1864-1873
Publication: 1864-1873
Text:
Taebla valla perekonnaseisuametniku otsusega 24. aprillil 1935 a on määratud Hans Laipmannile uueks perekonnanimeks "Laikmaa". Alus: Vigala evangeelse luteriusu koguduse perekonnaseisuametniku kiri 23. 05. 35 a Nr 384. Taebla valla perekonnaseisuametniku otsusel 6. juulist 1936. a. kirjutatakse Hans Laikmaa nimi parandatuna eestipäraselt Ants.
SourceVikipeedia
Note
Eesti maalikunstnik, keda on peetud üheks Eesti 20. sajandi alguse olulisemaks kunstnikuks ja kelle juhitud ateljeekool oli Eesti esimene kunstiõppeasutus.
Media objectAnts LaikmaaAnts Laikmaa
Format: image/jpeg
Image dimensions: 113 × 145 pixels
File size: 15 KB
Type: Photo
Media objectAnts LaikmaaAnts Laikmaa
Format: image/jpeg
Image dimensions: 350 × 480 pixels
File size: 113 KB
Type: Photo