Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Mari VridolinAge: 41 years18781919

Name
Mari Vridolin
Given names
Mari
Surname
Vridolin
Married name
Mari Piisang
Also known as
Mari Wridolin
Birth April 18, 1878
Publication: 1889-1914
Publication: 1898-1940
Confirmation April 21, 1896 (Age 18 years)
Publication: 1898-1940
Religious marriageHans PiisangView this family
June 14, 1898 (Age 20 years) Husband: 22,5 Wife: 20
Publication: 1889-1914
Publication: 1898-1940
Publication: 1861-1907
Birth of a son
#1
Ernst Pisang Paalmäe
September 28, 1899 (Age 21 years)
Publication: 1892-07.1905
Publication: 1898-1940
Baptism of a sonErnst Pisang Paalmäe
October 18, 1899 (Age 21 years)

Publication: 1892-07.1905
Text:
Ernst Pisang Isa: Hans Pisang Ema: Mari snd Vridolin Vaderid: Fromhold Tiidermann, Jaan Fridolin, proua Fanni Tamman Vee valla perekonnaseisu ametnik määras 9. Märts 1937 a. Ernst Pisang'ile uueks perekonnanimeks "Paalmäe"
Publication: 1898-1940
Birth of a son
#2
Hans Piisang
May 22, 1904 (Age 26 years)
Publication: 1892-07.1905
Publication: 1898-1940
Baptism of a sonHans Piisang
June 24, 1904 (Age 26 years)

Publication: 1892-07.1905
Text:
Hans Piisang Isa: Hans Piisang Ema: Maria snd Vridolin Vaderid: Mihail Piisang, Mihail Vridolin, Anna Vridolin
Publication: 1898-1940
Birth of a daughter
#3
Marie Piisang
November 2, 1906 (Age 28 years)
Publication: 1905-1913
Publication: 1898-1940
Baptism of a daughterMarie Piisang
December 12, 1906 (Age 28 years)

Publication: 1905-1913
Text:
Marie Pisang Isa: Hans Pisang Ema: Maria snd Vridolin Vaderid: Julia Toom, Maria Mätas, Jaan Piisang
Publication: 1898-1940
Birth of a daughter
#4
Anni Piisang
May 14, 1909 (Age 31 years)
Publication: 1908-1924
Publication: 1898-1940
Baptism of a daughterAnni Piisang
May 31, 1909 (Age 31 years)

Publication: 1908-1924
Text:
Anna Pisang Isa: Hans Pisang Hansu p Ema: Mari snd Wridolin Vaderid: Marie Sai, Ann Kabus, Jaan Tiidermann Tallinna linna perekonnaseisuametniku otsusega 19.11.1936 parandatud perekonnanimeks Anna Pisang'ile Piisang Tallinna linna perekonnaseisuametniku otsusega 15.02.1937 määratud uueks nimeks Anna Piisangile Anni
Death May 17, 1919 (Age 41 years)

Cause of death: Kurguhaigus
Publication: 1898-1940
Family with Hans Piisang - View this family
husband
herself
Marriage: June 14, 1898Pärnu-Jaagupi
15 months
son
5 years
son
2 years
daughter
3 years
daughter

BirthEAA.1251.1.192. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat. Nurtu (K-V), Nõlva
Publication: 1889-1914
BirthEAA.1279.1.180. EELK Pärnu Eliisabeti kogudus. Personaalraamat XIV köide. Maa-Rü 1898-1940.
Publication: 1898-1940
ConfirmationEAA.1279.1.180. EELK Pärnu Eliisabeti kogudus. Personaalraamat XIV köide. Maa-Rü 1898-1940.
Publication: 1898-1940
MarriageEAA.1251.1.192. EELK Vigala kogudus. Personaalraamat. Nurtu (K-V), Nõlva
Publication: 1889-1914
MarriageEAA.1279.1.180. EELK Pärnu Eliisabeti kogudus. Personaalraamat XIV köide. Maa-Rü 1898-1940.
Publication: 1898-1940
MarriageEAA.1280.1.220. EELK Pärnu Jakobi kogudus. Kihlatute, kuulutatute ja abiellunute nimekiri. 1861-1907.
Publication: 1861-1907
DeathEAA.1279.1.180. EELK Pärnu Eliisabeti kogudus. Personaalraamat XIV köide. Maa-Rü 1898-1940.
Publication: 1898-1940