Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Tõnis PiisangAge: 4 years18611865

Name
Tõnis Piisang
Given names
Tõnis
Surname
Piisang
Also known as
Tõnis Pisang
Birth May 8, 1861 25 23
Publication: 1851-1871
Baptism May 14, 1861 (Age 6 days)

Publication: 1851-1871
Text:
Tõnis Pisang Isa: Hans Pisang Ema: Madli Vaderid: Tõnis Wärbu, Tõnis Pisang, lesk Jula Tubal.
Birth of a brotherMihkel Piisang
September 23, 1863 (Age 2 years)
Publication: 1851-1871
Publication: 1854-1863
Publication: 1870-1882
Baptism of a brotherMihkel Piisang
September 29, 1863 (Age 2 years)

Publication: 1851-1871
Text:
Mihkel Isa: sulane Hans Ado p Pisang Ema: Ann (ilmselt viga, peaks olema Madli) Vaderid: Mai Jaani naine Wirma, Ado Ado p Pisang, Jaan Mihkli p Wirma
Publication: 1854-1863
Text:
Mihkel Isa: sulane Hans Ado p Pisang Ema: Ann (ilmselt viga, peaks olema Madli) Vaderid: Mai Jaani naine Wirma, Ado Ado p Pisang, Jaan Mihkli p Wirma
Death November 9, 1865 (Age 4 years) Age: 4
Cause of death: Rõuged
Publication: 1851-1882
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: July 3, 1860Märjamaa, Märjamaa khk, Läänemaa, Eestimaa
10 months
himself
Tõnis Piisang
Birth: May 8, 1861 25 23Valgu m, Märjamaa khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: November 9, 1865Valgu m, Märjamaa khk, Läänemaa, Eestimaa
2 years
younger brother
4 years
younger sister
3 years
younger sister
2 years
younger sister
3 years
younger brother

BirthEAA.1247.1.211. EELK Märjamaa kogudus. Sünnimeetrika 1851-1871.
Publication: 1851-1871
BaptismEAA.1247.1.211. EELK Märjamaa kogudus. Sünnimeetrika 1851-1871.
Publication: 1851-1871
Text:
Tõnis Pisang Isa: Hans Pisang Ema: Madli Vaderid: Tõnis Wärbu, Tõnis Pisang, lesk Jula Tubal.
DeathEAA.1247.1.215. EELK Märjamaa kogudus. Surmameetrika 1851-1882.
Publication: 1851-1882