Maidu Leeveri genealoogia andmebaas

Liisu _Age: 2 years17881790

Name
Liisu _
Given names
Liisu
Surname
_
Also known as
Liso _
Birth January 15, 1788 44 42
Publication: 1764-1795
Baptism January 23, 1788 (Age 8 days)

Publication: 1764-1795
Text:
Liso. Isa kubjas Maia Peter, ema Lieso. Ristivanemad: Keskküla kubjase poeg Karel'i naine Ann, kangur Freyendahl'i tütar Krõõt Kasarilt, Maia Tõnise poeg Maddis Rootsikülast.
Death of a brotherPeeter _
March 26, 1790 (Age 2 years) Age: 8 a
Publication: 1764-1795
Death March 30, 1790 (Age 2 years) Age: 2a 3k
Publication: 1764-1795
Text:
Kubjas Maia Petre t Liso Rootsikülast.
Burial March 31, 1790 (1 day after death)

Publication: 1764-1795
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: December 8, 1767Kirbla, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa
sister
sister
elder brother
5 years
elder brother
4 years
elder sister
Liso _
Birth: August 15, 1777 33 31Rootsiküla, Kasari m, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: October 26, 1779Keskküla, Kasari m, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa
5 years
elder brother
Peeter _
Birth: March 29, 1782 38 36Rootsiküla, Kasari m, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: March 26, 1790Rootsiküla, Kasari m, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa
6 years
herself
Liisu _
Birth: January 15, 1788 44 42Rootsiküla, Kasari m, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa
Death: March 30, 1790Rootsiküla, Kasari m, Kirbla khk, Läänemaa, Eestimaa

BirthEAA.1242.1.1. EELK Kirbla kogudus. Meetrikaraamat ja andmed leeriskäijate kohta 1764-1795.
Publication: 1764-1795
BaptismEAA.1242.1.1. EELK Kirbla kogudus. Meetrikaraamat ja andmed leeriskäijate kohta 1764-1795.
Publication: 1764-1795
Text:
Liso. Isa kubjas Maia Peter, ema Lieso. Ristivanemad: Keskküla kubjase poeg Karel'i naine Ann, kangur Freyendahl'i tütar Krõõt Kasarilt, Maia Tõnise poeg Maddis Rootsikülast.
DeathEAA.1242.1.1. EELK Kirbla kogudus. Meetrikaraamat ja andmed leeriskäijate kohta 1764-1795.
Publication: 1764-1795
Text:
Kubjas Maia Petre t Liso Rootsikülast.
BurialEAA.1242.1.1. EELK Kirbla kogudus. Meetrikaraamat ja andmed leeriskäijate kohta 1764-1795.
Publication: 1764-1795